/Serwisant IT pierwsza i druga linia wsparcia

Opis stanowiska pracy

Serwisant IT pierwsza i druga linia wsparcia

Zapraszamy do zespołu IT!

Miejsce pracy: Sopot, Polna 64

Jeżeli masz wysoki poziom kultury osobistej, odznaczasz się dyplomacją w zachowaniu, lojalnością oraz odpornością na stres, doceniasz pracę w ramach samodzielnych zadań jak i w zespole, masz intuicję w działaniu i zaangażowanie to jesteś tą właściwą osobą, której szukamy na to stanowisko.

Co będzie należało do Twoich zadań?

 • udzielanie wsparcia i pomocy technicznej użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z zakresu:  obsługi systemów, oprogramowania i funkcjonowania urządzeń komputerowych oraz drukarek.

Dołącz do naszego Zespołu, jeśli posiadasz:

 • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe o profilu informatycznym,
 • bardzo dobrą znajomość obsługi i administracji systemów WINDOWS, dobra znajomość konfiguracji systemów LINUX (konfiguracja sieci, podstawy pisania skryptów sh),
 • bardzo dobrą znajomość budowy komputera PC,
 • dobrą znajomość budowy i funkcjonowania sieci LAN.
 • dobrą znajomość pakietów oprogramowania biurowego MS Office, OpenOffice, LibrreOffice
 • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej.
 • prawo jazdy kat. B
 • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

Mile widziana jest znajomość pojęć lub praktyka w: SMB, AD, DHCP, DNS, VOIP, VPN.

Co zyskasz pracując z nami?

 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o dowolną formę współpracy
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
 • Pracę w zespole profesjonalistów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 • Przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację
 • Profesjonalne wdrożenie do pracy – szkolenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
 • Możliwość doskonalenia zawodowego:
  – rozwój w branży IT i udział w ciekawych projektach.
  – doszkalanie w systemach linuxowych, unixowych, środowiskach serwerowych, wirtualnych.
 • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna, pakiet badań laboratoryjnych, korzystnie ubezpieczenie NNW Allianz.

 

Wyślij swoje CV klikając przycisk APLIKUJ

 

Obowiązek informacyjny

Administratorem danych osobowych jest Invicta Management Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul.Polnej 64. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Pani/a dane przetwarzane będą w oparciu o przepisy prawa i/lub na podstawie wyrażonej przez Pana/ią zgody. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Pani/a kandydatury.

Wysyłając do Invicta Management zgłoszenie aplikacyjne poprzez Aplikuj lub w inny sposób zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym w celu udziału w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jednocześnie informujemy, że Invicta Management Sp. z o.o. jest podmiotem odpowiedzialnym za proces rekrutacji na potrzeby pozostałych Spółek Invicta tj. Invicta Sp. z o.o., Medyczne Laboratoria Diagnostyczne Invicta Sp. z o.o., Invicta Software Sp. zo.o., Klinika Antiaging Invicta Sp. z o.o.

W związku z tym baza Kandydatów, którzy złożyli dokumenty aplikacyjne bez wskazania konkretnego stanowiska lub wyrazili zgodę na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych ma charakter wspólny – Kandydat będzie brany pod uwagę w ramach wszystkich rekrutacji organizowanych przez Spółki Invicta (Spółki Invicta są jej współadministratorami).

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych może Pan/i wycofać w każdym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane przechowujemy do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub, w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat, licząc od dnia złożenia aplikacji z danymi.

Dostęp do Pani/a danych mogą posiadać dostawcy rozwiązań informatycznych wspierający proces rekrutacji oraz pracownicy Spółek Invicta uczestniczący bądź odpowiedzialni za procesy rekrutacyjne. Pani/a dane nie będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.

Przysługuje Pani/u prawo dostępu do swoich danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego podmiotu. Wszystkie powyższe czynności można wykonać poprzez przesłanie z adresu e-mail podanego w dokumentach aplikacyjnych stosownej wiadomości na adres rekrutacja@invicta.pl. W razie dodatkowych pytań do Pani/a dyspozycji pozostaje nasz Inspektor Ochrony Danych (IOD), z którym kontakt możliwy jest poprzez skrzynkę daneosobowe@invicta.pl. Przysługuje Pani/u także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2; 00 – 193 Warszawa).

Pozostałe oferty, które mogą być dla Ciebie interesujące: