/Nasze wartości
Nasze wartości2022-08-16T09:14:34+02:00

Skuteczność

Jesteśmy skuteczni w diagnostyce i leczeniu, ale też w biznesie.

W każdym obszarze wybieramy taki sposób działania, który daje najlepsze efekty. Cel, liczby, mierniki i wynik są dla nas ważne.

DALEJ

Jakość

Zwracamy uwagę na szczegóły i ciągle się doskonalimy.

Każdy z nas stara się wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafi. Jeśli widzimy, że można robić coś lepiej, mamy odwagę o tym mówić i wprowadzać zmiany.

DALEJ

Innowacyjność

Mamy odwagę myśleć nieszablonowo.

Napędza nas ciekawość i twórczy entuzjazm. Wychodzimy z inicjatywą, szukamy nowych możliwości lub tworzymy je sami.

DALEJ

Partnerstwo

Jako zespół jesteśmy największą siłą.

Jesteśmy partnerami i współpracujemy bez względu na strukturę i zależności między nami. Szanujemy się, rozmawiamy, dzielimy wiedzą. Rozumiemy, że nasz cel jest wspólny.

DALEJ

Radość

Myślimy pozytywnie (:

Wierzymy, że w każdej sytuacji można znaleźć dobre rozwiązanie. Szukamy pozytywów w drobnych rzeczach. Karmimy się dobrą energią i dzielimy się nią z innymi.

Dołącz do nas! 🙂

Sprawdź, co u nas słychać

Kierunek ROZWÓJ

Czy w Grupie INVICTA można budować swoją ścieżkę kariery? Jasne, że tak! Poznajcie Anię Hetman-Wiszniewską 🙃 Ania swoją przygodę z Grupą INVICTA zaczęła od pracy w Biurze Zarządu, w samym sercu firmy, w Sopocie 🌊 Jako asystent Biura Zarządu była naszym wielozadaniowym [...]

#invictachillzone

Z widokiem na 🌊🌊, z solidną porcją lodów (które znikały w ekspresowym tempie), przy dźwiękach dobrej muzyki - tak przywitaliśmy lato na dachu naszej siedziby w Sopocie i otworzyliśmy naszą prywatną strefę #invictachillzone 🎵 Do otwarcia sezonu przyłączyły się też nasze Kliniki, [...]