Podejmij wyzwanie dołącz do INVICTA!

Zatrudniamy wyjątkowych ludzi, dbamy o ich samorozwój i możliwość zbudowania własnej ścieżki kariery zawodowej. Dbamy przy tym o przyjazną kulturę organizacyjną, w której budujemy między sobą partnerskie relacje oparte na otwartej komunikacji. Wspieramy nie tylko aktywność zawodową, ale i sportową. Przy tym wszystkim znajdujemy mnóstwo okazji do wspólnej integracji i zabawy.

pakiet
badań laboratoryjnych

karty
medyczne

karta
multisport

dowolna
forma współpracy (umowa o pracę, B2B, zlecenie)

integracje
zespołowe

kultura
szacunku i współpracy

otwarta
komunikacja

stabilne
zatrudnienie

szkolenia

wdrożenie
do pracy

wielopokoleniowy
zespół

wsparcie
zespołu

wymiana doświadczeń
i dzielenie się wiedzą

moc
wyzwań

eventy
firmowe

pyszna
kawa i herbata

Zobacz oferty pracy

“Pracę rozpoczynałem jako specjalista ds. obsługi klientów biznesowych. Od samego początku budowałem ten obszar od nowa. Po czasie pełnym wyzwań, tysiącach zaskakujących telefonów od klientów, szukania nietuzinkowych rozwiązań, awansowałem na stanowisko koordynatora. Po czterech latach czułem, że potrzebuję nowego zakresu obowiązków i wziąłem udział w wewnętrznej rekrutacji na stanowisko koordynatora oddziału w Gdyni. Dziś samodzielnie kieruję placówką. Warto dodać, że nie tylko spełniam się zawodowo, ale czuję, że się nieustannie rozwijam. Dodatkowo chce podkreślić, że na każdym etapie mojej zawodowej ścieżki mogłem liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych kolegów i przełożonych oraz brać udział w szkoleniach oferowanych przez firmę.”

Jacek Zieliński
Koordynator Oddziału INVICTA w Gdyni

Zobacz oferty pracy

“Pracę rozpoczynałem jako specjalista ds. obsługi klientów biznesowych. Od samego początku budowałem ten obszar od nowa. Po czasie pełnym wyzwań, tysiącach zaskakujących telefonów od klientów, szukania nietuzinkowych rozwiązań, awansowałem na stanowisko koordynatora. Po czterech latach czułem, że potrzebuje nowego zakresu obowiązków i wziąłem udział w wewnętrznej rekrutacji na stanowisko koordynatora oddziału w Gdyni. Dziś samodzielnie kieruje placówką. Warto dodać, że nie tylko spełniam się zawodowo, ale czuję, że się nieustannie rozwijam. Dodatkowo chce podkreślić, że na każdym etapie mojej zawodowej ścieżki mogłem liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych kolegów i przełożonych oraz brać udział w szkoleniach oferowanych przez firmę.”

Jacek Zieliński
Koordynator Oddziału INVICTA w Gdyni

Zobacz oferty pracy